Ons team

NINA WAUTERS-KARDAUN

PRAKTIJKHOUDER - LOGOPEDIST

0031 851304915 of info@logovision.nl

RENSKE KRAUSE

LOGOPEDIST / GEREGISTREERD PREVERBAAL LOGOPEDIST

Specialist in de behandeling van (zeer) jonge kinderen met problemen met eten en drinken en/of de beginnende communicatie.

Overige specialisaties:
- Spraak- en taalontwikkeling kinderen
- OMFT
- Lees- en/of spellingproblemen.

Werklocatie: Maastricht

Je kunt Renske bereiken via:
06-53547654 of renske@logovision.nl

Fenna Muijtjens

LOGOPEDIST / STEMTHERAPEUT

DIONNE MIJNES

LOGOPEDIST / GEREGISTREERD AFASIETHERAPEUT

Specialisaties: (neurologische) spraak-, taal- of slikstoornissen bij volwassenen en ouderen.

Werklocaties: Sittard, Geleen, Munstergeleen en Maastricht.

Je kunt Dionne bereiken via:
06-28971696 of dionne@logovision.nl

Shauni Drummen

LOGOPEDIST / SPECIALIST TOS

Specialist in taalontwikkelingsstoornissen en spraakproblematieken bij kinderen.

Werklocatie: Sint Pieter - Maastricht en Cadier en Keer
Je kunt Shauni bereiken via:
06-21483751 of shauni@logovision.nl

Carmen van der Put

LOGOPEDIST

Specialist in taal- en spraakproblematieken bij kinderen.

Werklocatie: Maastricht, Beek en SIttard
Je kunt Carmen bereiken via:
06-25171707of carmen@logovision.nl

IRIS VAN LING

LOGOPEDIST / STEMTHERAPEUT

Specialist op het gebied van ademhaling en stemgeving.

Werklocatie: Maastricht, Beek en Geleen

Je kunt Iris bereiken via:
06-18897567 of iris@logovision.nl

NAOMI DE CHATEAU

LOGOPEDIST / GEREGISTREERD AFASIETHERAPEUT

Werklocatie: Maastricht, Elsloo en Sittard

Je kunt Naomi bereiken via:
06-53560634 of naomi@logovision.nl

Werken bij LOGOVISION

LOGOPEDIST

Ben jij logopedist en spreekt LOGOVISION jouw aan? Stuur dan je open sollicitatie naar:

info@logovision.nl

Méér dan communicatie